--> Počasie Beckov - kontakt
na Hôrke
November 2015
1 / 9
pohľad z Matiašky
November 2015
2 / 9
Beckov, smer severozápad
November 2015
3 / 9
pod Lipkami
November 2015
4 / 9
les v prírodnej rezervácii Sychrov
Október 2018
5 / 9
cestou k záhradkárskej osade Sychrov
Október 2018
6 / 9
na Hôrke, pohľad na juhozápad
November 2016
7 / 9
hrádza pri Váhu, pohľad na sever
December 2016
8 / 9
slnečný jarný deň...
Máj 2014
9 / 9

vitajte na webstránkach súkromnej meteorologickej stanice v Beckove!

Sú dostupné od novembra 2020 a vznikli ako náhrada pôvodnej webstránky. Postupne budú doplňované a rozširované, preto prosím ospravedlňte občasné obmedzenie ich fukčnosti.
Vďaka za Vašu návštevu.

Menu

Kontakt

Ak chcete kontaktovať autora týchto webových stránok, môžete tak urobiť pomocou tohoto formulára. Aby bol formulár správne odoslaný, treba vyplniť všetky polia a odkliknúť ochranu proti spamu. Vopred všetkým ďakujem za akékoľvek seriózne a zaujímavé pripomienky!

CC licence Tieto webové stránky a celý ich obsah je zahrnutý pod licenciou Creative Commons (CC BY NC SA). Neslúžia na komerčné účely a takéto použitie ich obsahu alebo jeho časti je zakázané! V zmysle vyššie uvedenej licencie je možné len nekomerčné použitie tohoto diela alebo jeho časti za podmienky, že bude uvedený pôvodný autor a zdroj. Dovolené je tiež vyhotovovanie úprav tohoto obsahu a ich ďalšie šírenie, vtedy ale treba upravený materiál vystaviť pod tou istou licenciou ako pôvodný.
Autor nenesie žiadnu zodpovednosť za akékoľvek nevhodné alebo nesprávne interpretovanie informácii z týchto webových stránok!
Ing. Tomáš Babulic kontakt.